Svatební a narozeninové noviny

Krok 1. Vyplňte a zašlete poptávkový online formulář - na základě informací, které v něm uvedete, Vám připravím kalkulaci služeb - viz ceny

Tuto kalkulaci Vám připravím do 3 pracovních dnů od obdržení Vaší poptávky.

Krok 2. Pokud budete souhlasit s kalkulací služeb, již nic nebrání naší spolupráci. Vaše závazná objednávka pro Vás znamená úhradu 50% kalkulované ceny předem - a to do 7 pracovních dnů od odsouhlasení kalkulace - zbylých 50% uhradíte po obdržení PDF verze novin (resp. papírové verze, pokud jste si objednali tuto variantu).

Krok 3. Je na naší společné domluvě, jaké podklady zašlete ke zpracování a jaký seznam rubrik Vám bude vyhovovat. Tento seznam obsahuje ověřené a populární svatební rubriky, ze kterých si budete moci vybrat témata, která Vám pro Vaší svatbu přijdou nejvhodnější.

Krok 4. Doporučuji, abyste mi dokumentaci (nejlépe soubor v MS Wordu + fotografie v maxim.možném rozlišení) zaslali přes www.uschovna.cz - tento server je ověřený a spolehlivý.

Pokud nemáte čas tvořit vlastní obsah, budu od vás očekávat zaslání několik informací o vás jako novomanželech, Váš příběh, o místě svatby, o svatebních hostech, rodinných drbech, příběhy, které chcete připomenout atd. Je důležité, aby se svatební noviny staly co nejdůvěryhodnějšími pro čtenáře a zůstaly příjemným zpestřením Vašeho svatebního dne - a samozřejmě úžasným suvenýrem, a to i pro další generace.

Zašlete mi fotografie, které chcete ve svých novinách publikovat. Stávají se důležitým prvkem - mohu Vám za mírný příplatek vytvořit grafické koláže a další grafické prvky, které noviny udělají kreativními a dokáží pobavit nejen Vás, ale především Vaše hosty. Více viz ukázky prací

Krok 5. Po vysazení novin v DTP programu Vám zašlu dokument pro první korekturu. Pečlivě prohlédněte a zašlete zpět k opravám či doplnění.

Krok 6. Po finálním odsouhlasení korektury a zaplacení doplatku za provedené služby, Vám obratem zasílám noviny (doporučeně poštou nebo finální PDF pro tiskárnu, pokud si je budete tisknout sami).

Ukázka novin  - profesionální tisk

>> několik ukázek zpracovaných svatebních a narozeninových novin

Profesionálně zpracované svatební noviny jsou nádherným suvenýrem, který si každý host rád odnese s sebou domů.
Pokud vás nabídka oslovila, budu se těšit na budoucí spolupráci!

Tvorba letáků a prezentací

Tvorba profesionálních CV

Připravím Vám profesionální design Vašeho nového CV, kterým ohromíte budoucího zaměstnavatele.

Webové stránky a eshopy

Spolupracuji s PR agenturou PR-KONZULTACE.CZ

Reference na vlastní webový design a tvorbu

Nová služba

Nabízím profesionální nafocení snoubenců!

Vytvořím Vám pěkný foto příběh seznámení.

Nemáte-li dostatečně kvalitní fotografie - ve vysokém rozlišení pro tisk, nevadí!

Vaše nové fotografie budou použity pro další novinové rubriky.

Máte-li zájem o tuto službu, uveďte to laskavě v poptávkovém formuláři.