Došlo po uzávěrce, děkuji Vám za hodnocení.

@ Dobrý den Aleši, vypadá to skvěle. Opravdu. Je to fakt originální. Jinak opravdu děkuji za spolupráci, byla výborná. Je vidět, že jste tvůrčí člověk a nejednou jste mě překvapil dobrým nápadem. Petr Š.

@ Dobrý večer, noviny jsou krásné díky, mohou jít do tisku. Aleš S.

@ Dobrý den Aleši, noviny přišly v pořádku. Jsme z nich nadšeni a moc děkujeme!! Mějte se, s pozdravem Ondra a Jana

@ Dobrý den, potvrzuji, že noviny dnes dorazily v pořádku a jsou moc pěkné. Děkuji Vám. S pozdravem Andrea S.

@ Dobrý den, vaše svatební noviny byly opravdu povedené, budu se těšit na další spolupráci. Jeden výtisk jsem si nechala pro představu budoucím klientům. S pozdravem Ing. Petra G.

@ Diky moc za nadherny svatebni darek pro hosty. Ja i oni byli nadseni. V noci kdyz se uklizely stoly zbyly asi troje. to znamena , ze 90 procent si je bralo domu jako suvenyr. Daniela F.

@ Dobrý den, noviny dnes v pořádku dorazily.Moc děkuji za kreativní přístup a rychlost, se kterou jste se do toho dal. Pokud by někdo z mých přátel či rodiny uvažoval o něčem podobném, rozhodně Vás doporučíme :-). Díky a pěkný den. Hana B.

@ Dobrý den, noviny jsou perfektní. Děkuji Vám za parádní kousek, který jistě pobaví :) Zuzana S.

@ WAU!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jako nemám slov,kráásně jsi to napsal,vymyslel,úúúžasné!!!!!!!!!!!!Hrozně mě to nadchlo a už se těším na ten náš den :D Velké díky!!!! Teď si to budu pořád číst!!!!!Úplně si mě dostal tím cos tam zařadil,ty vtipné komentáře okolo.Bomba!!!DÍKY!!!! Zuzana Ch.

@ Dobrý večer, děkuji vám moc za konečnou verzi novin. Těším se až noviny všem ukážu a budu moci rozdat na svatební stoly. Zuzana F.

Zasláno na adresu

20+ vydání svatebních a narozeninových novin

1000+ pobavených čtenářů na českých svatbách

 

Další reference

anect-logo-bar-gif

Dárkové poukázky

logoMM

 

 

 

Webové stránky a CV

pr-konzultace

 

 

 

Letáky

zfpa-logo